zapraszam wszystkich uczniów do wzięcia udziału w naszym szkolnym wiosennym evencie!

powitajmy wiosnę kolorowo, wesoło , w dobrych nastrojach!!!

zachęcam wszystkie dzieci i te małe i te duże do kreatywności ! NIECH NA WASZYCH GŁOWACH ZAWITA WIOSNA

21.03 jest również dniem KOLOROWEJ SKARPETKI

Ideą tego święta jest zwrócenie uwagi społeczeństwa na osoby z zespołem Downa i ich potrzeby, zwiększenie świadomości o chorobie oraz promowanie praw osób z zespołem Downa do pełnego uczestniczenia w życiu społecznym.

Symbolem Zespołu Downa są kolorowe skarpetki będące synonimem niedopasowania społecznego i genotypowego z jakim borykają się osoby z zespołem Downa

Dlatego my w naszej szkole jako najfajniejsze dzieciaki wspieramy, tolerujemy i szanujemy wszystkich, którzy tego wsparcia potrzebują i w ten dzień wkładamy DWIE RÓŻNE KOLOROWE SKARPETKI !