"Noc była krótka"
Dla uczestników wydarzenia "Noc w szkole"... noc była krótka, a dla niektórych wcale jej nie było.
Z 16 na 17 czerwca liczna grupa uczniów z klas szóstych pod czujnym okiem Pani Babnis i Pani Lucas spedziła niezapomniane i przykrótkie godziny w szkole. Zabawy w tradycyjnego chowanego, gry planszowe, wspólne posiłki oraz zabawy konstrukcyjne z rywalizacją wypełniały czas i sprzyjały wzajemnemu poznaniu. A po północy sala gimnastyczna zmieniła się w "wielką noclegownię". Ten czas spędzony w szkole na trwałe wpisze się w pamięć uczestników, którzy jeszcze przed rannym opuszczeniem szkoły dopytywali się, kiedy następne nocowanie? A podobno dzieci nie lubią szkoły i jej unikają. Mit to, czy prawda?