Pożegnaliśmy absolwentów. Uczniowie klas ósmych odebrali świadectwa ukończenia szkoły podstawowej. Wielu z nich otrzymało cenzurkę z wyróżnieniem oraz dyplomy i nagrody za sukcesy w różnorakich konkursach. Zgodnie z tradycją naszej szkoły Sztandar Szkoły został przekazany reprezentantom uczniów klasy VII. Po uroczystym przekazaniu sztandaru absolwenci złożyli ślubowanie godnego reprezentowania Szkoły Podstawowej nr 4 w Gdańsku im. Króla Kazimierza Jagiellończyka po opuszczeniu jej murów. Następnie nasi artyści recytowani wiersze, śpiewali piosenki, a na koniec przedstawili kabaret.

Życzymy wszystkiego co dobre. Pamiętajcie, że drzwi naszej szkoły zawsze stoją dla Was otworem. Do zobaczenia :)