Rozstrzygnięcie VI Świetlicowego Konkursu Plastycznego

na Najpiękniejszą Prawdziwą Dynię

W ostatnim tygodniu października odbył się zorganizowany przez świetlicę szkolną VI Konkurs Plastyczny na Najładniejszą Prawdziwą Dynię.

Przyniesiono wiele dyń wykonanych w ciekawy i zabawny sposób. Konkursowe prace zostały wyeksponowane na wystawie, znajdującej się na parterze szkoły.  Czas ekspozycji prac był niestety krótki ze względu na niewielką trwałość tego warzywa.
Głównym celem konkursu było zachęcenie dzieci oraz ich rodzin do twórczego działania. Pragnęliśmy także przyczynić się do rozwoju zainteresowań dzieci i zaspokojenia potrzeby ekspresji oraz umożliwienia im osiągnięcia sukcesu.

W konkursie wzięło udział 17 uczniów reprezentujących przede wszystkim klasy młodsze. Trzech uczniów z klas starszych również postanowiło stanąć w szranki o laury konkursu.

Wszystkie dynie wzbudziły zachwyt jury, a ich autorzy zasłużyli na pochwałę i uznanie.

Wyłonienie zwycięzców było bardzo trudne, więc jury zdecydowało nagrodzić wszystkie prace.

Laureatami zostali:

1. Grzegorz S.
  2. Zoya G.
  3. Alisia M.

1. Maja T.
  2. Olivia T.
  3. Valeria L.
  4. Yeva M.
  5. Artem K.
  6. Lena M.

1. Maja K.
  2. Fabian Sz.

1. Stefania G.
  2. Zlata L.
  3. Stsiapan M.

1. Tymon Z.

1. Alesia M

1. Anna M.

Wręczenie nagród odbyło się w świetlicy 2 listopada. Laureaci konkursu otrzymali dyplomy, upominki rzeczowe i słodycze.
Serdecznie dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy za rok.