Wakacyjne korepetycje dla Ukraińców - czyli inicjatywa stwarzająca okazję do korzystania z bezpłatnych, korepetycji on-line (nie tylko) języka polskiego w czasie letniej przerwy od zajęć szkolnych.

Akcja opiera się na bezpłatnym udostępnieniu serwisu do korepetycji on-line Tutors.live dla osób chcących prowadzić korepetycje pro bono. Platforma pozwala na udzielanie korepetycji indywidualnych lub grupowych. Możliwe są korepetycje z języka polskiego i innych przedmiotów skierowane do dzieci, młodzieży i osób dorosłych z Ukrainy. 

Osoby, które będą chciały z takiej pomocy skorzystać, nie zapłacą ani złotówki. Wystarczy, że się zarejestrują i zapiszą się na bezpłatną lekcję w wybranym terminie.

Zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane udzielaniem korepetycji pro bono do rejestracji jako korepetytorzy w Tutors.live i do publikacji ogłoszeń wraz z dostępnymi godzinami takich lekcji.

Wszystkie szczegóły akcji dostępne są na stronie:https://tutors.live/pl/wakacyjne-korepetycje-dla-ukrainy

Ukraińska wersja serwisu Tutors.live jest  obecnie w przygotowaniu. Do czasu jej premiery w celu przetłumaczenia strony na język ukraiński dobrze sprawdza się np. translator Google.