JUŻ 10.09.2018 RUSZA GŁOSOWANIE NA BUDŻET OBYWATELSKI 2019

GŁOSUJ NA NASZ PROJEKT NR 13 DZIELNICY ŚRÓDMIEŚCIE

od 10 września do 24 września na stronie: www.gdansk.pl

Projekt zakłada rozbudowanie infrastruktury rekreacyjnej rozmieszczonej w różnych punktach przy boisku szkolnym oraz placu zabaw przy Szkole Podstawowej nr 4 w Gdańsku. Boisko szkolne jest miejscem codziennych spotkań młodzieży szkolnej. Podczas popołudniowych zajęć animacji uczniowie rozwijają swoje pasje sportowe, na boisku odbywają się też liczne festyny dla społeczności lokalnej. Planujemy wzbogacić infrastrukturę placu zabaw o betonowe piłkarzyki, tablice do rysowania, ławostoły, ławki i kolorowe, kreatywne gry chodnikowe. Działania te poprawią odbiór wizualny całego terenu boiska i placu oraz zachęcą dzieci, młodzież i dorosłych do aktywnego spędzania wolnego czasu.

Głosowanie odbywa się elektronicznie. Każda osoba mieszkająca w Gdańsku, która ukończyła 16 lat będzie miała do dyspozycji 6 punktów: 5 na projekty dzielnicowe i 1 na projekt ogólnomiejski. Punktami na projekty dzielnicowe można dysponować w sposób swobodny przyznając im dowolną liczbę punktów.

Na jeden projekt można oddać nawet 5 punktów.