Dzień Ziemniaka – Koniec Lata

Dzisiaj 22 września odbył się tradycyjny festyn, organizowany przez naszą społeczność szkolną z okazji zakończenia lata, zwany potocznie Dniem Ziemniaka. Zasada była prosta, aby móc skosztować pysznego ziemniaczka z różnymi dodatkami przygotowanego na grillu, trzeba było prędzej wykazać się sprawnością sportową i intelektualną. Poza stanowiskami, które sprawdzały naszą koordynację, zwinność, szybkość itp. należało odpowiedzieć na kilka pytań dotyczących ziemniaka. Na stołach królował nie tylko ziemniak, można było również posilić się wszelakimi słodkościami. Wszyscy bawili się wspaniale, zarówno młodsi, jak i starsi. Wisienką na torcie była loteria fantowa przygotowana przez spółdzielnię uczniowską „Misz Maż”. Udało się zebrać ponad 600 zł. Pozyskane środki zostaną przeznaczone na cele szkolne.