Dnia 18 kwietnia w naszej szkole odbyły się eliminacje do Konkursu Wojewódzkiego "Miłość w Poezji i Muzyce Różnych Narodów".
Temat wyjątkowo uroczy i magiczny, dający radość! O miłości się marzy, przeżywa, dzieli się nią z innymi, pisze wiersze, śpiewa i tańczy. Dopada ona wszystkich bez względu na wiek i pochodzenie.
Mimo to, tylko nieliczną grupę uczniów, chwycił za serce. Do szkolnych eliminacji zgłosiło się zaledwie 20 uczestników, którym należą się słowa uznania i pochwały, bez względu na poziom prezentowanych umiejętności.
Zadziwiające jest to, że podczas przesłuchań konkursowych, które trwały zaledwie godzinę, wytworzyła się między uczestnikami więź przyjaźni i jedności, wzajemnego wsparcia i bezinteresownej pomocy. Na zakończenie, spontanicznie bez żadnych podpowiedzi postanowili wspólnie zaśpiewać utwór "What is love".
Życzymy całej społeczności uczniowskiej chociażby namiastki takiej niekontrolowanej radości z bycia razem w "realu".