Aniołowie dziś latają nisko…”

III Wojewódzki Konkurs Plastyczny dla Świetlic

Anioły, Aniołki, Aniołeczki Bożego Narodzenia” – rozstrzygnięty!

To już po raz trzeci, nasza świetlica z ramienia szkoły zorganizowała

anielski konkurs plastyczny. Dzisiaj, w piątek trzynastego, został rozstrzygnięty.

Konkurs adresowany był do uczniów klas I-III uczęszczających do świetlic szkolnych. Na konkurs przyfrunęły prace płaskie z całego województwa.

Choć Komisja Konkursowa miało jasne kryteria oceny: samodzielność wykonania, pomysłowość i estetyka wykonania, to wybór wcale nie był prosty.

Dzieci wykazały się ogromną znajomością anielskiego tematu, wyobraźnią i talentem plastycznym. Wszystkie prace zasługują na ogromne brawa.
Po długich obradach, w wyniku wnikliwej oceny nadesłanych prac Komisja postanowiła nagrodzić autorów 13 prac.

Szczególne podziękowania należą się młodym artystom za udział w konkursie oraz ich opiekunom, bez których zaangażowania konkurs z pewnością by się nie odbył.

Wszystkim serdecznie gratulujemy i zachęcamy do wzięcia udziału w naszym konkursie za rok.

Laureatów oraz ich nauczycieli zapraszamy po odbiór nagród i dyplomów do naszej świetlicy od 18 grudnia 2019 r. do 10 lutego 2020 r.

Oto lista zwycięzców:

KATEGORIA - KLASY 1:

I MIEJSCE: Franciszek Garczyński NSP „Nasza Szkoła” Gdańsk

II MIEJSCE: Zofia Jasińska NSP „Nasza Szkoła” Gdańsk

III MIEJSCE: Alisa Kalinowska ZSP 3 Kościerzyna

WYRÓŻNIENIA:

Wiktoria Podrez SP 10 Gdynia

Jan Jelnicki SP 89 Gdańsk

Julia Rozalewska SP 89 Gdańsk

KATEGORIA - KLASY 1I-III:

I MIEJSCE: Jaśmina Wożniak SP Pogórze

II MIEJSCE: Jakub Mojzyk SSP 2 Tczew