Tradycji stało się zadość i pierwszego czerwca jak co roku w naszej szkole odbył się Festyn z okazji Dnia Dziecka. Atrakcji było co niemiara. Dzieci mogły sprawdzić swoją sprawność fizyczną np. w konkursie na największą ilość skoków na skakance lub kręceniu kółkiem hula-hop, czy też w wyścigu kelnerów. Ponadto każdy mógł spróbować narysować kotka z zakrytymi oczami, albo zmierzyć się w quizie plastycznym. Oczywiście największą popularnością cieszyła się wielka dmuchana zjeżdżalnia. Gdy już wszystkie stacje festynu zostały zaliczone można było posilić się pysznymi ciastkami, babeczkami i innymi słodkościami. Na uczestników festynu czekały również smakowite kiełbaski z grilla, chrupiące bułeczki i surówki – to dla tych co nie przepadają za słodyczami :), ale które dziecko nie lubi słodyczy. Jednocześnie miło nam poinformować, że kiełbaski na grila współfinansowała Rada Dzielnicy Gdańsk Śródmieście, a kolorowa zjeżdżalnia to wspaniały prezent od radnych. Serdecznie dziękujemy!

Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Dziecka.