Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych Świetlica Szkolna wraz z Radą Rodziców zorganizowała konkurs plastyczny pt. „Wielkanoc na różne sposoby”. Do konkursu zostali zaproszeni wszyscy uczniowie naszej szkoły.

Celem konkursu było wzbogacenie wiedzy na temat zwyczajów wielkanocnych, rozwijanie pomysłowości i wyobraźni artystycznej oraz czerpanie radości z podejmowania działań plastycznych. Uczestnicy konkursu do wykonania swoich prac wykorzystali przeróżne materiały, np.: bibułę, wełnę, wstążki, wydmuszki, gałązki, rzeżuchę, piórka, jajeczka styropianowe, czekoladowe, cekiny i inne.

Praca komisji konkursowej nie należała do najłatwiejszych, gdyż wszystkie ozdoby i prace płaskie urzekały pięknem, pomysłowością i odznaczały się różnorodną formą wykonania.

Jury postanowiło nagrodzić następujących uczniów:

Remigiusz Walczukiewicz kl.2b

Alisia Maximova kl. 3a

Arina Chernyshenko kl.6a

Arleta Pietrzak kl.1b

WYRÓŻNIENIE

Stefania Futuima kl. 2b

Amelia Borysiuk kl.2b

Hege Maria Kaczmarek kl.4a

Liliana Bui kl. 3a

Yelisey Lokhania kl.3a

Rozstrzygnięcie konkursu i wręczenie nagród odbyło się 8 kwietnia 2024 r. Laureaci konkursu oraz wyróżnieni uczniowie otrzymali dyplomy i upominki. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy!