14 października br. w naszej szkole odbyła się uroczystość ślubowania i pasowania na uczniów dzieci klas I.

W uroczystości brali udział uczniowie klas pierwszych wraz z wychowawcami, dyrektor szkoły mgr Monika Waszak, rodzice uczniów oraz zaproszeni goście. Najpierw odbyła się część artystyczna w wykonaniu uczniów klas pierwszych.

Następnie w niezwykle podniosłej atmosferze, przed pocztem sztandarowym uczniowie klas pierwszych ślubowali być dobrymi Polakami, godnie reprezentować swoją szkołę, swym zachowaniem i nauką sprawiać radość rodzicom i nauczycielom. Po złożeniu ślubowania Pani dyrektor dokonała symbolicznego pasowania na ucznia. Od tej chwili stali się oni nowymi członkami naszej wielkiej szkolnej rodziny! Uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy i od rodziców mały upominek.

Pani dyrektor złożyła pierwszakom życzenia. Na zakończenie było wspólne zdjęcie.

Pierwszakom życzymy wielu sukcesów w murach naszej szkoły