Dnia 29 września Rada Dzielnicy Śródmieście zorganizowała cykliczny turniej sportowy. Tym razem zostaliśmy zaproszeni na boisko i salę gimnastyczną do Szkoły Podstawowej nr 65. Nasi uczniowie dumnie reprezentowali nas w potyczkach zarówno piłkarskich, jak i siatkarskich. W siatkówkę grały dziewczęta z klasy ósmej, a w piłkę chłopcy z klas VI, VII i VIII. Rywalizacja stała na wysokim poziomie, tym bardziej miło nam poinformować, że dziewczyny zdobyły III miejsce, a piłkarze uplasowali się na drugi stopniu podium. Gratulujemy!!!

Najważniejsze jednak jest to, że wszyscy dobrze się bawili, bo w zdrowym ciele zdrowy duch. Radzie Dzielnicy serdecznie dziękujemy za to, że nasz udział został doceniony i otrzymaliśmy bon finansowy do sklepu sportowego Decathlon w wysokości 6000 zł.