21 maja 2024 nasi utalentowani aktorsko i muzycznie uczniowie (klasy IIa – Adam Mil, Kinga Hukałowicz i VIIb – Martyna Prejna, Klaudia Nowak i Katarzyna Januszewska) wystąpili w Inscenizacji słowno-muzycznej z cyklu „Mój Teatr Muzyczny” pt. „Trzy małe świnki”. Muzyczne przedstawienie (które premierę miało kilka dni wcześniej w naszej szkole) wzbogacone zostało specjalnie na tę okazję skomponowanymi przez studentów Akademii Muzycznej piosenkami. Studenci przygotowali też razem z dziećmi cała oprawę muzyczną do występu, śpiewając i grając na instrumentach. Na widowni zasiedli młodzi słuchacze z pobliskich przedszkoli, włączając się z zaciekawieniem w przygotowane specjalnie dla nich zabawy muzyczne. Wszyscy: artyści na scenie, jak i publiczność, bawili się świetnie!
Całość złożonego projektu powstała pod okiem pani Emilii Sulkowskiej i w efekcie współpracy z  Katedrą Edukacji Muzycznej Akademii Muzycznej. WIELKIE GRATULACJE!!!!