W dniu 19 czerwca 2019 r. w Szkole Podstawowej nr 4 im. Króla Kazimierza Jagiellończyka odbyła się uroczystość zakończenia zajęć dydaktycznych w roku szkolnym 2018/2019. Wzięli w niej udział uczniowie klas I – VII, rodzice, nauczyciele i pracownicy szkoły. Uroczystość zakończenia roku szkolnego poprowadził pan Ziemowit Tyczyński.Na początku uroczystości wyróżniono uczniów klas I – III , następnie - uczniów klas IV - VII. Uczniowie,  którzy uzyskali najwyższe wyniki w nauce otrzymali pamiątkowe dyplomy. Po ceremonii zakończenia roku szkolnego 2017/2018 wszyscy udali się do swoich sal na ostatnie przedwakacyjne spotkania z wychowawcami, którzy w obecności rodziców, koleżanek i kolegów wręczyli uczniom świadectwa.