Szanowni Państwo,

w związku z szybkim wzrostem zachorowań na COVID-19 Premier Mateusz Morawiecki i Minister Edukacji i Nauki Przemysław Czarnek zdecydowali o wprowadzeniu nauki zdalnej dla klas IV – VIII szkół podstawowych. W związku z tym uczniowie tych klas od poniedziałku 26.10.2020 r. będą uczestniczyć w lekcjach on-line na platformie Microsoft Teams. Okres nauczania zdalnego został wprowadzony na okres dwóch tygodni z możliwością przedłużenia.

W razie problemów z zalogowaniem się do Gdańskiej Platformy Edukacyjnej i aplikacji Microsoft Team proszę kontaktować się z Panem wicedyrektorem Ziemowitem Tyczyńskim pisząc na adres: z.tyczynski@sp4.edu.gdansk.pl

Życząc Państwu zdrowia i wytrwałości pozostaję z wyrazami szacunku

Monika Waszak

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 4 w Gdańsku

-----------------------------------------

Administracja szkoły jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 15:30, ale zalecamy kontakt telefoniczny lub za pomocą poczty email:

· 58 301 54 31

· sekretariat@sp4.edu.gdansk.pl

Dostęp dla uczniów i rodziców

Każdy z uczniów uczęszczających do gdańskich samorządowych placówek oświatowych ma dostęp do aplikacji funkcjonujących w ramach Gdańskiej Platformy Edukacyjnej. Dostęp do dziennika i komunikacji z nauczycielami i placówką mają również rodzice i opiekunowie uczniów. W przypadku problemów z logowaniem należy zwrócić się do administratora systemu wyznaczonego w danej placówce lub bezpośrednio za pomocą systemu HelpDesk do administratorów pracujących w Gdańskim Centrum Informatycznym.

W plikach do pobrania znajdą Państwo:

• Procedury Organizacji Pracy Szkoły Podstawowej nr 4 im. Króla Kazimierza Jagiellończyka w Gdańsku w roku szkolnym 2020/2021 w warunkach epidemii
  • Pismo skierowane do Rodziców i Opiekunów

Komunikaty organizacyjne dla uczniów, rodziców i kadry pedagogicznej znajdują się na stronie:

Z poważaniem,

Monika Waszak