7 marca  w Zespole Szkolno- Przedszkolnym nr 1 w Gdańsku przy ulicy Jagiellońskiej  odbył się kolejny etap (powiatowy) Wojewódzkiego Turnieju z Pierwszej Pomocy.
W składzie naszej szkolnej reprezentacji są uczennice z klas ósmych:
Małogorzata Czerlonek 8a
Julia Krupop 8a
Anita Leoniak  8b
Paulina Nagórna 8b
Dziewczęta bardzo poważnie traktują swój udział w turnieju, przeżywają i emocjonują się rywalizacją.  Przygotowują się na dodatkowych zajęciach w szkole i uczą się samodzielnie w domu. Mogą być wzorem dla wszystkich uczniów. Mają cel i do niego dążą!
Udział w turnieju jest też dla Nich okazją do spotkania rówieśników i nawiazania znajomości.
Teraz niecierpliwie czekamy na ogłoszenie wyników! Trzymajcie kciuki!

"Pamiętaj, że kiedy potrzebujesz pomocnej dłoni - jest ona na końcu twojego ramienia. Gdy jesteś starszy, pamiętaj, że masz drugą dłoń: pierwsza jest po to, aby pomagać sobie, druga, żeby pomagać innym."

- Audrey Hepburn